sobota 11. června 2016

Recenze: řasenka essence All eyes on me multi-effect

Dneska trochu odběhneme od oblečení a podíváme se na kosmetiku, konkrétně na řasenku značky essence All eyes on me. O řasenkách této značky jsem už četla spoustu chvály, a protože se navíc dají pořídit za super cenu, jednoduše jsem je musela vyzkoušet. V obchodě jsem se nemohla rozhodnout, jestli vyzkouším prodlužující nebo objemovou (rychlé rozhodování není moje silná stránka, obzvlášť v obchodech s kosmetikou :) ), a tak jsem sáhla po řasence All eyes on me - multi-effect, která slibuje vše v jednom. Jak řasenka obstála?

Před samotným hodnocením řasenky si ještě shrňme podstatné informace:

  • Cena: cca 60 Kč (zakoupeno v drogérii a parfumérii Rossmann)
  • Co řasenka slibuje: řasenka all eyes on me nabízí vše, co tvé řasy potřebují! Inovační kartáček a jedinečné složení řasenky dodá tvým řasám extra objem, dechberoucí délku a skvělý tvar. Navíc řasy neslepuje ale krásně je oddělí! dostupné v trendy černé barvě. Oftalmologicky testováno.
  • Kartáček: běžný tvar kartáčku s vlákny je vhodný pro všechny typy řas. Dodá jim přirozený objem, prodlouží je a pokryje každou řasu barvou. Jednoduchá aplikace a všestranný účel.

A jaké jsou moje dojmy?

Po dvoutýdenním používání hodnotím řasenku vcelku kladně. Vyhovuje mi její kartáček, se kterým se dobře manipuluje a zbytečně se na něj nelepí příliš velké množství barvy. Řasy jsou tedy hezky oddělené, prodloužené a navíc natočené. S objemem to už je trochu horší, žádný extra super obří objem se u mě nedostavil. I délka by mohla být výraznější, ale vzhledem k tomu, že je to řasenka "vše v jednom", jsem spokojená. Nejvíce mě potěšilo to, že vůbec nežmolkuje, neopadává, během dne se nedrolí a nerozmazává, dokonce se ani neobtiskává nad oční víčka. Ocenila bych však výraznější černou barvu, odstín 01 soft black, ve kterém se řasenka prodává, se mi zdá trochu vybledlý. 
Zde můžete vidět výsledek bez jakéhokoliv natáčení řas po nanesení dvou vrstev řasenky. 

Suma sumárum:
+ cena
+ kartáček
+ prodloužení
+ oddělení řas
+ natočení řas
+ bez žmolků
+ nedrolí se

- vybledlejší barva
- nevýrazný objem 

S řasenkou jsem spokojená, ale že bych si pro ni šla za pár měsíců znova, to ne. Určitě jsem tímto ale na řasenky essence nezanevřela, naopak. Příště vyzkouším jinou z jejich nabídky, zalíbila se mi Lash Princess nebo I love extreme. Co vy a řasenky essence? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Žádné komentáře:

Okomentovat