středa 15. dubna 2015

Look of the (Wednes)Day

Prvně bych vás chtěla přivítat na svém blogu, který se bude týkat všeho, co mě baví - módy, kosmetiky, novinek, receptů, kultury... Doufám, že si tu každý najde něco, co ho zaujme :) 
Pro dnešek začneme módou. Nedávno jsem vedla rozhovor se stylistkou Zootu Bětkou Pěknou a dozvěděla jsem se spoustu dobrých tipů. Většina z nás má co se týče oblékání nějaké problémy a neduhy, kterých bychom se rádi zbavili. Jednou z rad, kterou mi Bětka dala a určitě není na škodu se jí řídit, je najít si nějakou celebritu nebo klidně i kamarádku, jejíž styl se nám líbí. Pak se zaměříme na prvky a kousky, které se nám líbí nejvíc a v obchodech se pak po nich poohlédneme. Pokud nemáte žádnou celebritu vytipovanou, můžete začít hledat inspiraci společně se mnou. Nezaměřím se jen na jednu dámu, ale mám v plánu přinášet zajímavé outfity různých stylových hereček, modelek a bloggerek, které poslouží jako skvělá inspirace! 
Dnes jsem vybrala velmi jednoduchý outfit bloggerky Blair Eadie, který je víceméně složen z must-have kousků každého holčičího šatníku - béžového trenčkotu, skinny jeans, bílého trička s černými pruhy, červeným šátkem a kabelkou a velkými černými slunečními brýlemi. Nic složitého, nic překombinovaného, nic nedostupného, všechno to jsou kousky, na které narazíte snad v každém obchodě. A přesto to dohromady vypadá prostě dobře, co myslíte? Líbí se mi červený šátek, který vše tak nějak oživuje, a samozřejmě brýle, bez kterých od začátku jara téměř nevycházím. Jak se tento jednoduchý a stylový outfit líbí vám? 
Look of the Day, April 7th: Blair Eadie's Spring Trench

Žádné komentáře:

Okomentovat